ثبت دامنه / ميزباني وب / فروش هاست و ايميل
سرويس هاي فروش هاست ، ميزباني وب و ثبت دامنه بر روي بهترين سرورها در ايران و خارج از كشور و با مناسب ترين قيمت با امكاناتي نظير ايميل نامحدود، كنترل پنل كاربر، عضويت در كنترل پنل مالي، دات نت، اف تي پي، بانك اطلاعاتي و كلي امكانات ديگر در داده نگار هاست.
شما مي توانيد با خريد يك دامين و هاست از نرم افزار هاي فروشگاهي ، سايت ساز، گالري عكس ، فروم ها و انجمن ها، پشتيباني از طريق تيكت ، راه اندازي وبلاگ و كلي امكانات ديگر برخوردار شويد
در صورت تقاضا، ثبت دامنه و هاست بلافاصله انجام خواهد شد و شما قادر خواهيد بود ظرف چند دقيقه هاست خود را صاحب شويد.
خريد قيمت
صفحه كليد فارسي براي UIQ3
اين محصول مختص موبايل هاي داراي سيستم عامل سيمبين و اينترفيس UIQ3 از جمله مو بايل هاي P990,w950,M600,P1 و غيره مي باشد.
 
نسخه: 1.0
تاريخ: 23-10-1386
بهاء: رايگان  
هزينه ساين كردن برنامه: 5000 تومان
اطلاعات بيشتر

ديكشنري براي موبايل هاي با سيستم عامل سيمبين و UIQ3
اين محصول مختص موبايل هاي سوني اريكسون P1i ,  m600i , p990i , w950i مي باشد. اين ديكشنري براي سيستم عامل سيمبين و اينترفيس  uiq3 طراحي شده است. در حال حاضر ديكشتري عمومي و تخصصي آن موجود مي باشد.
 
نسخه:1.2
تاريخ: 22-03-1387
بهاء: 7000 تومان
خريد دانلود اطلاعات بيشتر دانلود راهنما

نرم افزار صفحه كليد كاملا فارسي براي موبايل هاي با سيستم عامل سيمبين و اينترفيس UIQ2
نرم افزار صفحه كليد كاملا فارسي با امكان تايپ 4 حرف فارسي پ ژ گ چ و امكان تايپ در همه قسمت هاي موبايل عرضه شد. اين صفحه كليد كه متشكل از كليه حروف فارسي حتي اعداد فارسي مي باشد بصورتي زيبا در موبايل شما ديده مي شود.
كليه دوستاني كه باور نمي كردند كه روزي بتوانند در همه جاي موبايلشان فارسي تايپ كنند و بالاخص از حروف كاملا فارسي شامل 4 تا حرف فارسي استفاده كنند اينك با دانلود و استفاده از اين نرم افزار مي توانند نياز خود را در اين زمينه كاملا مرتفع نمايند. بي شك هر موبايل از اين سري به اين صفحه كليد نياز مبرم دارد. در صورت استفاده از آن و داشتن رضايت، تهيه  آنرا به  دوستان خود توصيه كنيد.
اين صفحه كليد در موبايل شما بصورت  Persian (Farsi) virtual keyboard ديده مي شود. افتخاري براي زبان پرشين
 
نسخه:1.1
تاريخ: 20-11-1385
بهاء: 8000 تومان
خريد دانلود اطلاعات بيشتر دانلود راهنما

فرهنگ لغت ، ديكشنري براي موبايل هاي با سيستم عامل سيمبين و UIQ 2x
اين محصول مورد استفاده در موبايل هائي است كه حاوي سيستم عامل سيمبين بوده و ضمنا از اينترفيس يو آي كيو بهره مند باشند. با استفاده از اين ديكشنري شما مي توانيد به بانك هاي اطلاعاتي مختلفي از ديكشنري ها دسترسي داشته باشيد. ازجمله ديكشنري هاي عمومي، تخصصي و ... اين ديكشنري بصورت انگليسي به فارسي مي باشد.
اين ديكشنري انگليسي به فارسي براي موبايل هاي سوني اريكسون، موتورولا، آريما و بن كيو كاربرد دارد.
 
نسخه:106
تاريخ:23-11-1386
بهاء: 7000 تومان
خريد دانلود اطلاعات بيشتر دانلود راهنما

تقويم شمسي براي موبايل هاي با سيستم عامل سيمبين و UIQ 2x
اين محصول مورد استفاده در موبايل هائي است كه حاوي سيستم عامل سيمبين بوده و ضمنا از اينترفيس يو آي كيو بهره مند باشند. اين تقويم امكان نمايش تقويم شمسي، ميلادي و رويدادها را بصورت فارسي دارد. محدوديت سال نداشته و براي سالهاي كبيسه نيز درست كار مي كند. ضمنا رويدادها گروه بندي شده و به تاريخي، هنري، ادبي، سياسي، علمي، فضائي و ... تخصيص داده شده است.
اين تقويم شمسي براي موبايل هاي سوني اريكسون، موتورولا، آريما و بن كيو كاربرد دارد.
 
نسخه: 208
تاريخ:02-05-1388
بهاء: 5000 تومان
       
خريد دانلود اطلاعات بيشتر

عنوان پروژه:
وب سایت سبزنگار
شرح مختصر:

این وب سایت که به سفارش شرکت مدیریت پایگاه داده ها تهیه شده است، با استفاده از چندین فن آوری بسیار پیشرفته رمز نگاری لایسنس کد منحصر بفرد برای نرم افزار فروشگاهی سبزنگار ایجاد می کند. کاربران پس از ثبت نام در سایت اطلاعات درخواستی نرم افزار را وارد کرده و کد مجاز نرم افزار را دریافت می کنند

آدرس قابل دسترسي:http://demo.phdi-co.com/sabznegar
گروه: Web site
سال توليد: 1393
كارفرما: شرکت مدیریت پایگاه داده ها
با استفاده از تكنولوژي هاي: MVC 4, LINQ, AJAX, ASP.NET, Flash, Html, Javascript, Sql Server 2008, Kendo UI, Telerik

عنوان پروژه:
وب سایت تبلت های شرکت سیاره سبز گرین
شرح مختصر:

GREEN Planet Pardis Industrial Co. was established in 1996. After 17 years of intense effort and experience of producing and distributing of electronic equipment, PC Chassis, Power Supply, Cooling systems and computer peripherals with our own brand name “GREEN”, company turns to made the most reputed local brand in Iran’s market...

آدرس قابل دسترسي:http://igreen-co.com/
گروه: Web site
سال توليد: 1392
كارفرما: شرکت سیاره سبز گرین
با استفاده از تكنولوژي هاي: MVC 4, LINQ, AJAX, ASP.NET, Flash, Html, Javascript, Sql Server 2008, Kendo UI, Telerik

عنوان پروژه:
وب سایت اتحادیه صنف فن آوران رایانه تهران
شرح مختصر:

این وب سایت که به درخواست صنف فن آوران رایانه تهران تهیه شده است تمامی امکانات لازم برای درخواست پروانه کسب برای تمامی دارندگان فروشگاههای رایانه ای تهران تهیه شده است . در این سایت اعضا ابتدا عضو می شوند. سپس فرم های مربوطه را تکمیل و مدارک درخواستی را اسکن کرده و آپلود می کنند. در هر  مرحله از رسیدگی به مدارک، یا بازدید های محلی از طریق ایمیل، وب سایت و اس ام اس کاربران در جریان وضعیت پرونده و گردش کار خود قرار می گیرند.

این وب سایت به لحاظ مسائل امنیتی یکی از ایمن ترین وب سایت  هائی است که این شرکت تولید کرده است.

آدرس قابل دسترسي:http://demo.phdi-co.com/union
گروه: Web site
سال توليد: 1392
كارفرما: اتحادیه صنف فن آوران رایانه تهران
با استفاده از تكنولوژي هاي: MVC 4, LINQ, AJAX, ASP.NET, Flash, Html, Javascript, Sql Server 2008, Kendo UI, Telerik

عنوان پروژه:
وب سایت رسمی بوستان نوروز و پارک اکو
شرح مختصر:

اين اراضي در حد فاصل بازار گل عباس آباد در شمال و اراضي بنياد مستضعفان و جانبازان در جنوب قرار داشته،و مساحتي در حدود 100000 مترمربع دارد كه به اصلي‌ترين و عمومي‌ترين كاربري‌هاي طرح فضاي سبز تفرجي ويژه خواهد پرداخت. در اين باغ بزرگ درياچه‌اي به وسعت تقريبي 2/1 هكتار قراردارد كه نقطه مركزي اين باغ محسوب خواهد شد

آدرس قابل دسترسي:http://demo.phdi-co.com/ecopark
گروه: Web site
سال توليد: 1391
كارفرما: شهرداری تهران
با استفاده از تكنولوژي هاي: PHP, MySql, DLE, CMS, HTML, JavaScript

عنوان پروژه:
وب سایت المحمود
شرح مختصر:

به وب سایت المحمود کارا پارسیان شرکت تولید کننده تنباکوهای معسل خوش آمدید.ما نهایت تلاش خود را می کنیم تا بازار رو به ازدیاد تقاضای تنباکوی با کیفیت که در قلیان مورد مصرف دارد را تامین و از طرفی رضایت مصرف کنندگان گرامی را نیز جلب کنیم. 

آدرس قابل دسترسي:http://demo.phdi-co.com/almahmood
گروه: Web site
سال توليد: 1391
كارفرما: المحمود
با استفاده از تكنولوژي هاي: PHP, MySql, DLE, CMS, HTML, JavaScript

عنوان پروژه:
وب سایت دفتر نشر فرهنگ اسلامی
شرح مختصر:

مؤسسه غيرانتفاعى «دفتر نشر فرهنگ اسلامى» نامى است كه اكثر جامعه كتابخوان كشور آن را مى‏شناسند. اين مؤسسه كه در سال ۱۳۵۲ شمسى به همت والاى شهيد باهنر و با كمك گروهى از دوستان همفكر او تأسيس شد، از آغاز فعاليت، همت خود را صرف ترويج و تبليغ مفاهيم دينى در چارچوب علمى قرار داد. اين باور كه علم و دين دو عنصر مكمل يكديگرند و بايد آنها را توأم با هم بكار برد، به عنوان اصلى‏ترين هدف مؤسسين تعريف شد. .

آدرس قابل دسترسي:http://dnfpub.com
گروه: Web site
سال توليد: 1391
كارفرما: دفتر نشر فرهنگ اسلامی
با استفاده از تكنولوژي هاي: PHP, MySql, CMS, HTML, JavaScript, Online payment, prestashop, online shop

عنوان پروژه:
وب سایت شرکت صنعتی گارنی، تولید کننده کاورهای صنعتی
شرح مختصر:

شركت گارني همواره در راستاي اهداف خود جهت گسترش بازار هدف داخلي و خارجي و همچنين تقويت نقاط قوت در تجهيزات و دانش منابع انساني گام بر مي دارد و اميدوار است تا بتواند در خدمتگذاري به صنايع و صنعتگران محترم اين آب وخاك توانا باشد .

آدرس قابل دسترسي:http://garnyname.com
گروه: Web site
سال توليد: 1390
كارفرما: شرکت گارنی
با استفاده از تكنولوژي هاي: PHP, MySql, DLE, CMS, HTML, JavaScript

عنوان پروژه:
وب سايت دبيرستان و پيش دانشگاهي نداي بعثت تهران
شرح مختصر:
دبيرستان و پيش دانشگاهي نداي بعثت با راه اندازي وب سايت رسمي خود آماده است تا اطلاع رساني از طريق اينترنت براي اولياء و دانش آموزان داشته باشد. اين وب سايت با داشتن بخش هاي بسيار متنوع و زياد سرويس هاي اطلاع رساني خوبي براي والدين و دانش آموزان خواهد داشت . ضمنا دانش آموزان مي توانند با وارد شدن در بخش دانش آموزي آن اطلاعات تحصيلي خود را مشاهده نمايند.
علاوه بر آن، اخبار و اطلاعيه ها،  بانك سوالات، مطالب و مقالات علمي ، سوال هفته، ارتباط با مسولين، صندوق انتقادات و پيشنهادات، فعاليت ها پرورشي و مشاوره، فعاليت هاي پرورشي، فعاليت هاي ورزشي از جمله اين بخش هاست.
آدرس قابل دسترسي:http://demo.phdi-co.com/nedayebesat
گروه: web site
سال توليد: 1389
كارفرما: دبيرستان نداي بعثت
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp.net, Flash, Html, Javascript, DI, Sql Server 2008, LINQ, AJAX, DevExpress, Microsoft Dynamic Data, EF

عنوان پروژه:
وب سايت درب هاي ضد سرقت پرستيژ
شرح مختصر:
با عنایت به اهمیت سرعت اجرا و اتمام پروژه های انبوه خصوصاً در روش ساخت و ساز صنعتی و تاثیر بالقوه این امر بر روی قیمت تمام شده مسکن از یک طرف و تمایل خریداران به مبحث ایمنی و حفاظت آپارتمان ها و ویلا ها در مقابل سرقت از طرف دیگر، این مجموعه با استفاده از تجارب 20 ساله خود در عرضه مصالح ساختمانی و شناخت پروسه و نیازهای انبوه سازی مسکن خصوصاً به روش های صنعتی و مدرن، اقدام به عرضه درب های ضد سرقت با تنوع وسیع در کیفیت و قیمت ، قابل استفاده در پروژه های انبوه و ارزان ، متوسط ، گران و خیلی لوکس نموده است
آدرس قابل دسترسي:http://www.prestigedoor.net
گروه: web site
سال توليد: 1388
كارفرما: Prestige Door
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp.net, Flash, Html, Javascript, DI, Sql Server 2005, LINQ, AJAX,

عنوان پروژه:
وب سايت شركت پارس سازه تامين
شرح مختصر:
شركت پارس سازه تامين با هدف تامين بخشي از نياز مسكن اقدام به توليد مسكن بصورت تجاري ، اداري و مسكوني نموده است. اين شركت با مد نظر قرار دادن آخرين استانداردها واحد ها را در اختيار متقاضيان قرار مي دهد.
وب سايت شركت پارس سازه تامين ضمن معرفي كامل واحد ها از جمله موقعيت، متراژ، عكس و غيره امكاناتي نيز از قبيل اعلام شرايط فروش به متقاضيان را در اختيار مي گذارد.
شما را به ديدن اين وب سايت دعوت مي كنيم
آدرس قابل دسترسي:http://demo.phdi-co.com/parssazeh
گروه: Web site
سال توليد: 1388
كارفرما: pars sazeh tamin
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp.net, Flash, Html, Java script, DI, Sql server 2005

عنوان پروژه:
وب سايت گالري نقاشي هاي خانم مريم فعال خواه
شرح مختصر:
خانم مريم فعال خواه توسط اين وب سايت اقدام به معرفي نقاشي هاي خود نموده است. اين گالري مشتمل بر آثار اصل و كپي اين نقاش است. در حال حاضر تعدادي از تابلوهاي اين نقاش اسكن شده و در سايت جهت فروش موجود است. و بتدريج ساير تابلو ها بعد از اسكن به اين مجموعه اضافه خواهد شد. تكنولوژي بكار رفته در طراحي اين سايت فلش مي باشد بطوريكه كل سايت با فلش پياده سازي شده و بعد از دانلود اوليه با سرعت همه بخش هاي آن قابل مشاهده مي باشد.
آدرس قابل دسترسي:http://maryam.faalkhah.com
گروه: Web site
سال توليد: 1388
كارفرما: Maryam Faalkhah Gallery
با استفاده از تكنولوژي هاي: html, Full Flash

عنوان پروژه:
وب سايت بريده جرايد كانون پرورش فكري
شرح مختصر:
با استفاده از اين وب سايت علاقه مندان به اخبار منتشر يافته در مطبوعات و روزنامه ها در خصوص كانون پرورش فكري مي توانند تمامي آنها را بصورت آنلاين ملاحظه و مطالعه فرمايند. اين وب سايت امكانات زيادي براي جستجو و طبقه بندي اطلاعات دارد.
آدرس قابل دسترسي:http://www.kanoonparvaresh.com/ro_press
گروه: Web site
سال توليد: 1388
كارفرما: kanoon parvaresh fekri
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp.Net, di, sql server, java script, html,

عنوان پروژه:
وب سايت شركت همكار صنعت
شرح مختصر:
اين سايت كه به زبان انگليسي طراحي شده است شامل بخش هاي مختلف از جمله Home, products, Standards, Delegte, About us, contact us و غيره مي باشد.فعاليت اين سايت در زمينه ارائه محصولات سرويس هاي آشپزخانه و دستشوئي و غيره مي باشد
آدرس قابل دسترسي:http://hamkarsanat.com
گروه: Web site
سال توليد: 1387
كارفرما: Hamkarsanat
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp, di, sql server, java script, html,

عنوان پروژه:
وب سايت بازي ايراني داستان جزيره
شرح مختصر:
جزيره هاي رنگارنگ زيادي در چهارگوشه دنيا ودر نزديكي سرزمين ما وجود دارند. ولي جزيره ما، يك فرق بزرگ با بقيه جزيره ها دارد جزيره ما را شما خواهيد ساخت و در واقع جزيره اختصاصي خودتان خواهد شد
آدرس قابل دسترسي:http://demo.phdi-co.com/islandstory
گروه: Web site
سال توليد: 1387
كارفرما: kanoon parvaresh fekri
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp, di, sql server, java script, html,

عنوان پروژه:
وب سايت صندوق قرض الحسنه قائم (عج) قهروديهاي مقيم تهران
شرح مختصر:
وب سايت صندوق قرض الحسنه قائم (عج) قهروديهاي مقيم تهران راه اندازي شد. با استفاده از اين سايت متقاضيان وام بصورت قرض الحسنه مي توانند ضمن آگاهي از شرايط وام، بصورت الكترونيكي تقاضاي وام دهند.
 
آدرس قابل دسترسي:http://www.s-ghaem.com
گروه: Web site
سال توليد: 1387
كارفرما: s-ghaem
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp, di, sql server, java script, html,

عنوان پروژه:
وب سايت شركت ثامن فرفرژه
شرح مختصر:
اين سايت مشتمل بر بخشهاي صفحه اصلي، محصولات، پروژه، سفارش خريد، تماس، درباره، نقشه سايت مي باشد
آدرس قابل دسترسي:http://www.samenforje.com
گروه: Web site
سال توليد: 1387
كارفرما: ثامن فرفرژه
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp, di, sql server, java script, html,

عنوان پروژه:
وب سايت شركت آلوتايل ايران
شرح مختصر:
اين سايت مشتمل بر بخشهاي مختلف از جمله اخبار، تازه ها، معرفي محصولات، پروژه ها، معرفي گواهينامه هاي فني، روشهاي نصب ، درباره ما، و تماس مي باشد.
هدف از راه اندازي اين وب سايت ارائه خدمات و فروش محصولات  آلوتايل در ايران مي باشد.
آدرس قابل دسترسي:http://demo.phdi-co.com/alutileiran
گروه: Web site
سال توليد: 1386
كارفرما: alutile
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp, di, sql server, java script, html

عنوان پروژه:
سايت پشتيباني نرم افزار هاي توليدي كانون پرورش فكري
شرح مختصر:
اين سايت مشتمل بر بخشهاي مختلف از جمله اخبار، تازه ها، معرفي محصولات، معرفي مراكز فروش، سوال و جواب، بخش نقطه نظرات، بخش دريافت آخرين تغييرات نرم افزار ها و ... مي باشد.
هدف از راه اندازي اين سايت ارائه پشتيباني اينترنتي ( الكترونيكي) به محصولات توليدي مي باشد
آدرس قابل دسترسي:http://www.kanoongame.com
گروه: Web site
سال توليد: 1385
كارفرما: kanoon
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp, di, sql server, java script, html

عنوان پروژه:
مجموعه سايتهاي استاني كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان
شرح مختصر:

اين مجموعه سايتها كه مشتمل بر 28 سايت مي باشد مربوط به سايتهاي مديريت هاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در استانهاي كشور مي باشد. آدرس اينترنتي اين سايتها بصورت نام استان و سپس آدرس اصلي كانون پرورش فكري مي باشد. براي دسترسي به اين مجموعه سايت ها مي توانيد آدرس مربوطه را مستقيم وارد كنيد و يا با استفاده از سايت اصلي كانون پرورش ليست آدرس ها را ملاحظه كنيد.

 

آدرس قابل دسترسي:http://tehran.kanoonparvaresh.com
گروه: Web site
سال توليد: 1385
كارفرما: kanoon
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp, di, sql server, java script

عنوان پروژه:

شرح مختصر:
سايت شركت كامپيوتري دژرايانه
آدرس قابل دسترسي:http://www.dr-co.com
گروه: Web site
سال توليد: 1384
كارفرما: dej rayaneh
با استفاده از تكنولوژي هاي: asp, di, sql server, java script

بيشتر ...  

:: معرفي نرم افزار موبايل mShell

بدينوسيله و بر اساس تقاضاي شركت airbit واقع در كشور سوئيس نرم افزار mShell كه نوعي محيط برنامه نويسي است معرفي و از اين طريق آماده دانلود مي باشد. شما مي توانيد توسط اين محيط و بر اساس قوانين و دستور العمل هاي آن برنامه هاي دلخواه خود را بنويسيد. اين نرم افزار بر روي سري 60 و UIQ  سيمبين قابل نصب است. اين نرم افزار رايگان مي باشد.
براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت اصلي اين شركت يعني http://www.m-shell.net مراجعه فرمائيد. ضمنا نرم افزار را هم از همينجا مي توانيد دانلود كنيد.
 
دانلود رايگان نرم افزار: mShellPC-2.02-Files.zip حدود 4 مگابايت
 

1387/04/05


:: آپلود نسخه جديد ديكشنري UIQ3
نسخه جديد ديكشنري موبايل هاي سيمبين با اينترفيس UIQ3 ورژن 1.2 آماده بهره برداري است و در سايت قرار گرفته است. اين برنامه را از قسمت محصولات در صفحه اول همين سايت مي توانيد دانلود كنند.
در اين برنامه امكان تايپ از طريق صفحه كليد، اسكرول از طريق جاگ دايالو مشاهده معاني با زدن كليد اينتر و كليك روي جاگ دايال فراهم شده است.

1387/03/22


:: ارائه سرويس ساين كيبورد فارسي

سال جديد شمسي را بر عموم مردم عزيز ايران و بالاخص مشتريان محترم اين شركت تبريك عرض مي كنيم.
 
پيرو درخواست مكرر برخي از دوستان در خصوص ارائه سرويس ساين كيبورد فارسي كه توسط اين شركت طراحي و بطور رايگان عرضه شده است، بدينوسيله اعلام مي دارد كه از اين پس عزيزاني كه تمايل دارند كيبورد مذكور توسط اين شركت ساين شده و در اختيار آنان قرار گيرد كافي است تا IMEI موبايل خود را براي ما ارسال كنند تا برنامه ساين شده و براي آنها عودت داده شود. هزينه اين كار در حال حاضر 5000 تومن بر آورد شده است كه مي بايست درخواست كنندگان آنرا بعد از طي مراحل ساين و نصب موفق برنامه پرداخت نمايند.
 
براي كسب اطلاعات بيشتر و نحوه پرداخت همينجا كليك كنيد. ضمنا در صورت داشتن هرگونه سوالي مي توانيد با ايميل هاي زير تماس حاصل فرمائيد.
 

1387/01/21


:: نسخه جديد ديكشنري انگليسي به فارسي براي UIQ2

نسخه جديد ديكشنري انگليسي به فارسي براي UIQ2 مختص موبايل هاي سري سوني اريكسون SE P800, P900, P910 و موتورولا A920, A925, M1000, A1000 و BenQ P30 ارائه شد. نسخه قبلي داراي باگي بود كه روي تعداد اندكي از موبايل هاي مذكور رجيستر نمي شد. در اين نسخه باگ گفته شده رفع شده و همه موبايل ها براحتي مي توانند بعد از دريافت كد رجيستري كه برنامه را از حالت دمو خارج مي كند با خيال راحت كد رجيستري را وارد كرده و برنامه را مورد استفاده قرار دهند.

1386/11/23


:: صفحه كليد فارسي براي UIQ3

اين شركت چندي است كه بر روي صفحه كليد كاملا فارسي و  براي P990i ، M600 و W950 كار كرده است و هم اكنون نسخه اي از آن قابل ارائه مي باشد. بزودي و ظرف كمتر از يكهفته در مورد نحوه ارائه آن اطلاعات لازم ارائه خواهد شد.
 
براي مشاهده تصوير بزرگتر بر روي تصوير صفحه كليد كليك كنيد.

1386/10/18


:: ورژن جديد ديكشنري براي موبايل هاي UIQ3

بدينوسيله به اطلاع طرفداران برنامه ديكشنري موبايل هاي UIQ3 مي رساند كه ورژن جديد اين برنامه آماده شده و قابل دانلود كردن مي باشد. در اين برنامه بعضي از اشكالات داخلي برنامه رفع و سيستم رجيستر آن بهبود پيدا كرده است.
 

1386/05/05


:: تخفيف ويژه به خريداران نرم افزارهاي موبايل در اولين نماشگاه رسانه هاي ديجيتال

بدينوسيله به اطلاع  مي رساند كه اولين نمايشگاه و جشنواره ملي رسانه هاي ديجيتال در مكان نمايشگاههاي بين المللي تهران از تاريخ 24/02/1386 لغايت 31/02/1386 برگزار خواهد شد.
 
افتخار داريم كه مقدم شما عزيزان را در سالن 12 غرفه 14يا غرفه داده نگار افق پارس ويژه نرم افزارهاي موبايل گرامي بداريم. از شما جهت بازديد از محصولات موبايل  دعوت بعمل مي آوريم.
 
ضمنا تخفيف ويژه و هدايايئ نيز جهت بازديدكنندگان محترم در نظر گرفته شده است.
 

1385/02/23


:: خبر خوش به دارندگان موبايل هاي UIQ3 مثل P990

بدينوسيله به اطلاع دارندگان موبايل هاي UIQ3 مثل P990 مي رساند كه بزودي ديكشنري انگليسي به فارسي طراحي شده بر اساس سيستم عامل سيمبين و UIQ3 توسط اين سايت عرضه خواهد شد.

1385/02/10


:: آپلود نسخه جديد تقويم شمسي
نسخه جديد تقويم شمسي ورژن 2.07 آماده بهره برداري است و در سايت قرار گرفته است. دوستاني كه در نسخه موجودشان يعني ورژن 2.06 پيغام انگليسي تعويض با نسخه جديد را دريافت مي كنند مي توانند برنامه جديد را از سايت دانلود كنند.

1386/01/29


:: تغيير در سيستم كد دهي نرم افزارهاي صفحه كليد و ديكشنري
بدليل مطابقت با سيستم كد دهي براي نرم افزارهاي صفحه كليد و ديكشنري از طريق سايت handango.com كه عهده دار فروش خارج از كشور اين محصولات مي باشد ، سيستم كد دهي ( رجيستر كردن) نرم افزارهاي مذكور در ورژن 1.1 صفحه كليد و 1.04 ديكشنري تغيير كرده است. لذا از مشتريان عزيزي كه دوست دارند نرم افزارهاي خود را به اين ورژن ها ارتقاء دهند تقاضا مي شود بعد از دانلود و نصب نرم افزار، از طريق ايميل ما را درجريان بگذارند تا كد جديدي به آنها ارسال شود.
با تشكر.

1385/11/21


تاريخ: 

ثبت دامين  
هاستينگ  
ليست قيمت  
سفارش دامنه و هاست  

پروژه ها  
 وب سايت ها  
 نرم افزارها  
 مالتي مديا  
 موبايل  

محصولات  

سرويس ها  

نحوه پرداخت  

در باره ما  

تماس با ما  

دانلود  

دعوت به همكاري  

English  

تعداد بازديد كننده


Please submit all comments regarding this site to,Info@phdi-co.com Copyright @ 2002 Pars Horizon Data Insert Co. All rights Reserved.
Web Site Powered by PHDI Co. Team