درباره داده نگار هاست

در باره داده نگار هاست

خوشحالیم که در خدمت شما هستیم.

سالیان دراز در این راه در کنار شما عزیزان بودیم و امیدواریم همچنان در کنار شما باشیم. داده نگار، افتخار دارد که خدمات ثبت دامین، ارائه سرویس های میزبانی هاست، طراحی برنامه های کاربردی، طراحی انواع وب سایت، و در کل، خدمات بسیار زیاد نرم افزاری را به جامعه خود ارائه نموده است و این ممکن نبود مگر به پشتوانه تجارب کسب کرده در این راه. ما در هر زمان از کسب دانش های نوین انفورماتیکی غافل نبوده ایم و افتخار داریم که در هر زمان خدمات خود را مبتنی بر آن دانش ها ارائه کرده ایم. امیدواریم همچنان بتوانیم به این راه ادامه دهیم.

با احترام جلیل فعال خواه

تکنولوژی های طراحی و توسعه

میکروسافت دات نت

مایکروسافت دات نت بی شک یکی از تکنولوژی های برتر توسعه سیستم هاست. محیط ها و ابزارهای توسعه آن در سایر سیستم عامل ها از قبیل مک، لینکس نیز جایگاه ویژه ای دارند. علاوه بر آن بسیاری از چارچوب ها و زبان های برنامه نویسی در درون مایکروسافت دات نت قرار گرفته و محیط یکپارچه ای را برای طراحان سیستم های فراهم نموده است.

SQL Server

پایگاه داده سکیول سرور جزو طراز اول پایگاه داده هاست. محیط بسیار قوی، نسخه های بسیار پیشرفته، توان پردازش حجم بسیار زیاد دیتا از ویژگی های منحصر بفرد سیکول سرور مایکروسافت می باشد.

جاوااسکریپت

جاوا اسکریپت یک تکنولوژی رو به رشدی هست. در حال حاضر framework های زیادی مبتنی بر آن ساخته شده اند، از قبیل Angolar, NodeJS, React, NativeScript و ... بعنوان مثال اپ موبایل اینستاگرام با React Native توسعه داده شده است. پیش بینی می شود که چارچوب های زیادی مبتنی بر آن ساخته شود.


سرویس های مرتبط